Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin Gimnazjalny 2013: Polski, historia, wos ODPOWIEDZI, ARKUSZE

Utworzony przez Karolajna., 23 kwietnia 2013 r. o 12:53
Potop był we fragmencie,więc czemu się czepiacie?To były pytania do analizy tego fragmentu,a nie całej powieści!A fraszki też powinniście znać,bo są w podstawie programowej.Charakterystyka mnie również była nie na rękę,ale cóż.Ogólnie pytania zamknięte były dość dziwne i myślę,że dość trudne.Wiele pytań moim zdaniem posiadało dwie poprawne odpowiedzi i trudno było wybrać tą poprawną.Powodzenia jutro z matmą i przyrodą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie da się tego pobrać , wysłałam pełno smsów i nic. !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomóżcie mi. w charakterystyce napisałam o Jurandzie ze Spychowa. obawiam się że jest to źle ... i że stracę pełno punktów. ;///
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ania napisał:
to napisz co w otwartych bd skoro wszystko wiesz- takie zachowanie to nie żarty i są karalne. Chcewcie tylko kase od ludzi i nic wiecej bo testów tam żadnych nie ma. z histori i wos 27/33pkt z polskiego (z zamkniętych) 17/20 W charakterystyce opisałam Tarkowskiego- czy mofgą mi nie uznać?
Też dałem Stasia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytuję : "Co było na Egzaminie gimnazjalnym 2013: z języka polskiego? Gimnazjaliści musieli napisać m.in. rozprawkę na temat Zbyszka z Krzyżaków. " O ile pamiętam mieliśmy napisać rozprawkę.. taki tam błąd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podczas udostępniania odpowiedzi na dzisiejszy dzień CKE udostępniło przez przypadek testy na jutrzejsze egzaminy. Niestety szybko naprawili błąd i usuneli ze swojej strony ale udało się kilku osobom skopiować: http://tnij.org/testygimnazjum2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yvyaavor napisał:
Poziom egzaminu był śmieszny... połowa pytań łatwiejsza niż na egzaminie po szóstej klasie, a prostszego wypracowania wymyśleć nie mogli. Trzeba być totalnym ignorantem, żeby mieć z takiego testu mniej niż 80%..
80% to nie jest wcale dobry wynik z j. polskiego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja opisalem santiago ze stary czlowiek i morze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh będę miał z polaka z zamkniętych 19/20, ale otwarte to nie bardzo;/. Myślicie ,że może być charakterystyka Bilba Bagginsa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do smutnej : Jurand ze Spychowa to dobry przykład, nie Ty jedyna go użyłaś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są pewnie przykładowe odpowiedzi robię nas w ch*ja i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja opisałam Bilbo Bagginsa z Hobbita no i zamknięte mam na 90%... historia maasakra, mam 70 %... liczyłam na 90? Ogólnie testy trudne, ale po tym banale z zeszłego roku to nie ma się co dziwić, że dowalili... ogólnie jestem niezadowolona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaśka napisał:
Historię i WOS przeje***am brzydko mówiąc. Mam 19 punktów na 33... U mnie w szkole wszyscy mówili, że historia z WOSem była trudna, a tutaj każdy pisze, że łatwa. To ile wy punktów mieliście? Mi o wiele lepiej poszedł polski, nie licząc tej nieszczęsnej charakterystyki, bo chyba napisałam zupełnie nie na temat.
Zgadzam się w 100 % z tobą , ja także mam 19 punktów z historii , wpierw , że trudna a nagle ludzie mówią że łatwa i mają po 25 punktów .. Dobry strzelecki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była rozprawka ja miałam charakterystykę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wesołej . tak ? dziękuję bardzo, podtrzymałaś mnie na duchu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepraszam Was bardzo, ale nie było ŻADNEJ rozprawki na temat "Krzyżaków". Po pierwsze w każdej szkole mogły być trzy różne książki hisotryczne Henryka Sienkiewicza, nie każdy miał "Krzyżaków." Po drugie nie było rozprawki. Była charakterystyka bohatera literackiego, który naszym zdaniem wykazał się odwagą. W takim wypadku była to Charakterystyka postaci z ELEMENTAMI rozprawki. Przykładów na tego typu pracę mogło być mnóstwo, wystarczyło pomyśleć. Bohaterowie "Krzyżaków", "Kamieni na szaniec", "Dywizjonu 303", jeśli ktoś się uparł to nawet "Stary człowiek i morze". Tak więc, nie wszystko napisaliście jak trzeba. I nie mówcie mi, że macie arkusz, bo sama dzisiaj na własne oczy widziałam. Pozdrawiam, uczennica 3 klasy gimazjum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój syn pisał charakterystykę Marka Winicjusza, może ktoś jeszcze go wybrał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś wstawi te odp. na np. chomika. Te na jutro oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oh, nie ma za co smutna :3
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile można mieć punktów z otwartych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...